Articles

ALBAY HASAN AT?LLA U?UR’UN ?OK SES KAYDI

In Uncategorized on November 2, 2009 by hobarix

Abdullah Öcalan’ı Kenya’dan getirdiği gerekçesiyle kartel medyası tarafından adeta kahraman ilan edilen Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Başkanlığı Teknik Takip Daire eski Başkanı Albay Hasan Atilla Uğur’un, kadın pazarladığı ortaya çıkmasının ardından şimde de Ergenekon savcılarına yönelik ağır tehditler içeren bir ses kaydı ortaya çıktı.

İŞTE ERGENEKON SANIĞI ALBAY HASAN ATİLLA UĞUR’UN ŞOK SES KAYDI

“Muvazzaf bir subayı sivil bir savcı ‘kalk buraya gel’ diye, terörle mücadele eden, bir köpek, polisi arattırarak çağıramaz” gibi ifadelerle iddia edilen Ergenekon Silahlı Terör Örgütü soruşturmasını yürüten savcılara yüz kızartıcı hakaretlerde bulunan Uğur, konuşmasının ilerleyen kısımlarında ise Ferhat Sarıkaya misalini öne sürerek savcılara şok tehditler savuruyor.

SİVİL SAVCI ASKERİ PERSONELİ NASIL SORGULAR?

“Yasalar buna engel, sizin ifadenizi mi istiyorlar, askeri savcılığa yazarlar, siz gidersiniz aslanlar gibi arkadaşınızın karşısına oturursunuz. Buyur yüzbaşım, binbaşım, albayım. O der ki ya böyle böyle diyorlar, ne diyorsunuz, yazar. Rahat bir ortamda verirsiniz, gönderir. Bunun başka hukuki yolu yok.”

KANADOĞLU GİBİ ÖYLE HUKUKÇULAR VAR Kİ!

“Ama ben size şunu da söyleyeyim, bunlar, bütün adalet teşkilatı bu değil, onu da söyleyeyim. Yani öyle savcılar, hakimler var ki şu anda… Sadece Kanadoğlu değil, yani genç olarak o kadar çok insan var ki, en ufak bir bunların tökezlemesinde bunların tepesine yapışacak bir sürü insan var hazır.”

ZEKERİYE ÖZ, SARIKAYA GİBİ KAÇACAK

Zekeriya Öz’ler, şunlar bunlar hepsi kaçacaklar, Bakın Ferhat Sarıkaya diye bir adam vardı, biliyorsunuz. Bu adamla ilgili çeşitli davalar açıldı, tazminat davaları, tazminat davalarının çoğunu kaybetti. Bu ne demek? Bu her şeyi gösteriyor.

kaynak: http://ping.fm/maHeQ ve Habervaktim

Video Linkleri
http://ping.fm/19ttf
http://ping.fm/mldSe
http://ping.fm/UwDYY
http://ping.fm/Xcutz
http://ping.fm/OZEU2
http://ping.fm/r72Yb
http://ping.fm/JQb29

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: